NEW STEP BY STEP MAP FOR کارشناسی سیار خودرو

New Step by Step Map For کارشناسی سیار خودرو

New Step by Step Map For کارشناسی سیار خودرو

Blog Article

حال اگر این تکان‌ها بیش از حد معینی باشد، یا فشار‌های وارده به آنها زیاد شود:

کارشناسان خوب با رفتار حرفه ای. من سه بار از خدماتشون استفاده کردم و در نهایت سومین ماشین رو با اطمینان خاطر خریدم.

بخش دیگری که در کارشناسی به آن توجه می شود کارشناسی بدنه خودرو می باشد. در این بخش رنگ بدنه، اتاق تعویضی، تعویض درب ها و غیره را مورد بررسی قرار می دهند.

در کارشناسی رنگ و بدنه، مواردی مانند رنگ‌شدگی، تعویض قطعات، آبرنگ، خط‌وخش، فرورفتگی، قلم‌گیری، آسیب‌دیدگی شاسی و سینی را بررسی می‌کنیم. این کارشناسی با تجهیزات به‌روز و کامل انجام می‌شود.

همکاران ما، در تابش خودرو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

یکی دیگر از مواردی که در کارشناسی خودرو بسیار حائز اهمیت می‌باشد، بررسی دانه های رنگ یا پیگمنت‌های تشکیل دنده رنگ خودرو می‌باشد.

به این معنا که کارشناسی خودرو تنها بحث آکادمیک و تئوری نیست و کارشناس خودرو میباست با کارشناسی خودرو در طول فعالیت خود سطح تجربه خود را افزایش دهد.

از جمله یکی از بهترین مراکز تخصصی در حوزه کارشناسی خودرو تابش خودرو می باشد. در این مجموعه کلیه خدمات سیار، حضوری و آنلاین توسط تیم خبره انجام می پذیرد.

در این روش با ضربه زدن به نقاط حساس با آهنربا و برطبق میزان چسبندگی، رنگ شدن و ترمیم شدن تشخیص داده خواهد شد.

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، بزرگراه اشرفی اصفهانی ، بعد از مرزداران ، کوچه ولدخانی ، پلاک ۲۴ ، واحد ۱

از شما عزیزان ممنونیم که تا انتهای این مطلب ( کارشناسی سیار خودرو ) با ما همراه بودید، می توانید برای دیدن مطالب بیشتر به سایت تامین خودرو مراجعه کنید.

این مورد توسط دستگاهی که نام برده شد بررسی شده و در صورتی که خودرو مجددا رنگ شده باشد به شما اعلام خواهد شد. (هزینه ترمیم و رفع آفتاب سوختگی ماشین و رنگ خودرو)

ثبت درخواست کارشناسی خودرو از طریق وب‌سایت، اپلیکیشن و تماس تلفنی

هدف از این بررسی و کارشناسی این کارشناسی سیار خودرو است که تعیین قیمت و سلامت فنی و بدنه انجام شود ، در صورت رنگ شدگی قسمت های مختلف مثل : سقف ، بدنه ، گلگیر و کاپوت قیمت پایین تری نسبت به دیگر خودروها روی آن گذاشته می شود.

Report this page